Vyberte stranu

Naše služby

V čom vynikáme

 

Nepredstierame, že vieme všetko. Môžeme Vás však uistiť, že nech už je vás podnikateľský problém akýkoľvek, budeme mu venovať celú našu pozornosť, len aby sme našli odpoveď na Vaše otázky.

Špecializácia

Spolu to dokážeme

Využite tieto riadky, aby ste sa dozvedeli viac o službách, ktoré ponúkam. Všetky služby a riešenia vieme ušiť na mieru klienta, preto neváhajte nás kontaktovať, ak budete mať záujem o niektorú z našich služieb.

Finančné plánovanie

Rozbiehate svoje podnikanie a potrebujete podnikateľský alebo finančný plán? Viete, ako na tom budete o pár rokov? Pomôžeme Vám s plánovaním a prezentáciou.

Finančné analýzy

Trápi Vás výkonnosť vášho podnikania a nemáte prehľad o výkaze ziskov a strát, súvahe a peňažných tokoch? Zverte nám starostlivosť o vaše dáta, ich spracovanie a vizualizáciu v Exceli alebo Power BI.

Účtovné poradenstvo

Potrebujete poradiť v oblasti medzinárodných účtovných štandardov IFRS? Alebo len účtujete v oblasti jednoduchého alebo podvojného účtovníctva podľa slovenskej legislatívy? I túto agendu preberieme za vás.

Daňové poradenstvo

Ak sú pre vás dane cudzie, prekonzultujem s Vami otázky týkajúce sa dani z príjmov fyzických a právnických osôb, dane z pridanej hodnoty a podávania daňových priznaní.

Proces

Akým spôsobom pracujem

Výskum a analýza

Všetko začína dôkladným poznaním problému zákazníka. Analýza patrí k mojim silným stránkam, preto každý problém skúmam z rôznych pohľadov, kým dospejem k plánovaniu riešenia. 

Plánovanie

Prv, než sa pustím do exekúcie riešenia, starostlivo si naplánujem myšlienkovú mapu, ktorá ma prevedie riešením problému od začiatku až po koniec. Mám rád, keď sú veci organizované a premyslené. 

Implementácia

Teší ma, ak vidím, že navrhnuté riešenie má zmysel a pomôže vyriešiť problém klienta. Je to fáza, ktorú mám najradšej a je ocenením všetkých vedomostí a zručností, ktoré do vzťahu s klientom dávam.

Slovo zakladateľa

Vytvoriť si príležitosti

Verím tomu, že príležitosti si človek musí nájsť sám. Usilovná práca a neustály osobný rozvoj v dlhodobom horizonte prináša svoje ovocie. Ak sa chcete dozvedieť viac o mojej filozofii, prečítajte si prosím článok na mojom blogu. Verím, že Vás moje zmýšľanie osloví a čoskoro nadviažeme spoluprácu.

Cenník

Dostupné  podnikateľské riešenia

Ceny odzrkadľujú štandardné konkurenčné prostredie, avšak konečná cena za služby bude závisieť od individuálnych rokovaní s klientom.