Vyberte stranu

Téma

Moja filozofia

Čo je pre mňa v živote dôležité?

Verím, že každý z nás je jedinečný v tom, čo dostal v živote do vienka. Talenty by však nepadli na úrodnú pôdu, ak by sa nerozvíjali s cieľom pomáhať a slúžiť iným. Mojim poslaním je porozumieť vášmu podnikaniu a nasmerovať ho k udržateľnej budúcnosti. Pracujem svedomito a neutíchajúco na svojom rozvoji, aby spolu s rastom vášho podniku rástla i moja kompetentnosť.  Prenechajte mi otázky plánovania, financií a tvorby obsahu, aby ste sa vy mohli pokojne venovať stratégii a zmyslu vášho podnikania.

Pokračovanie

Poznaj sám seba

Nájsť svoje miesto v živote je nesmierne dôležité. Každá skúsenosť nám otvára dvere k poznaniu toho, kým sme a čo nám robí radosť. Spoznal som, že mám dve silné stránky: analytickú myseľ s dôrazom na detail a prepájanie faktov; oproti stojí dar slova, ktorým rád opisujem to, čo sa deje okolo mňa. Obe sa spájajú v sloganie „Od čísel k príbehom“. 

Zdokonaľuj sa

Nikdy som sa neuspokojil so statusom quo. Vždy ma lákalo nepoznané. Mojou doménou sú financie. Intenzívne sa vzdelávam prostredníctvom celosvetovo uznávanej globálnej inštitúcie ACCA s cieľom už čoskoro sa stať jej členom. Verím, že táto značka bude zárukou môjho profesionálneho prístupu, zohľadňujúc etický kódex tejto organizácie.

Odovzdaj všetko

Pochopil som, že všetko, čo mám, sú len nástroje. Nástroje, ktorými pretváram svet k niečomu dobrému a lepšiemu. Chcem odovzdať všetko vášmu podniku, aby sme spolu vytvorili udržateľnú budúcnosť. Pre ľudí, pre vás, pre mňa, pre všetkých.

Človek by mal mať v živote pevné piliere. Tými mojimi sú rodina, zmysluplná práca, zveľaďovanie tela i ducha. Všetko by malo mať v živote zmysel. Môj obľúbený autor Simon Sinek o tom napísal knihu „Start With Why“. Dúfam, že i týmto blogovým článkom som zodpovedal to, prečo to celé robím. Do skorého videnia!